Sekcijos

Dailėtyros sekcija

Sekcijos pirmininkė – Violeta Jocienė

    1. Kristina BUDRYTĖ-GENEVIČĖ
    2. Kristina LIEPINAITĖ (Civinskienė)  
    3. Kotryna DŽILAVJAN   
    4. Violeta JASEVIČIŪTĖ
    5. Violeta JOCIENĖ
    6.  Raimonda KOGELYTĖ-SIMANAITIENĖ 
    7. Eglė KOMKAITĖ-BALTUŠNIKIENĖ
    8. Ignas KAZAKEVIČIUS
    9. Gintaras KUŠLYS
    10. Stasys MOSTAUSKIS
    11. Vida MAŽRIMIENĖ
    12. Rūta Marija PURVINAITĖ
    13. Aldona SNITKUVIENĖ
    14. Snieguolė SURBLIENĖ
    15. Jolanta ZABULYTĖ
    16. Rasa ŽUKIENĖ

 

Grafikos sekcija

Sekcijos pirmininkas – Gediminas Šibonis

    1. Gražvyda ANDRIJAUSKAITĖ
    2. Vladimiras BERESNIOVAS
    3. Zigmantas BRAZAUSKAS
    4. Romualdas ČARNA
    5. Greta DUOBIENĖ
    6. Lina DŪDAITĖ 
    7. Jolanta GALDIKAITĖ
    8. Greta GRENDAITĖ-VOSYLIENĖ  
    9. Kristina GEDMINAITĖ 
    10. Margarita JASILIONYTĖ VAICEKAUSKIENĖ 
    11. Alvydas JONAITIS 
    12. Oksana JUDAKOVA
    13. Milda KAIRAITIENĖ
    14. Vilija LIORANČIENĖ 
    15. Jevgenijus LUGOVOJUS 
    16. Neringa MARCINKEVIČIŪTĖ-STRAZDĖ
    17.   Evaldas MIKALAUSKIS
    18. Inga NAVICKAITĖ-DRĄSUTĖ
    19. Serena PEČIŪNAITYTĖ 
    20. Auksė PETRULIENĖ
    21. Jonas Vaclovas PULMONAS
    22. Aistė RAMŪNAITĖ
    23. Indraja RAUDONIKYTĖ
    24. Egidijus RUDINSKAS
    25. Edmundas SALADŽIUS
    26. Algimantas SNARSKIS
    27. Žydrūnas ŠLAJUS
    28. Virgilijus TRAKIMAVIČIUS 
    29. Jonas VENCKŪNAS
    30. Vita VOVERIENĖ
    31. Rasa ŽMUIDIENĖ

Keramikų grupė (prie Grafikos sekcijos) 

Sekcijos pirmininkas – Gediminas Šibonis

    1. Arvydas POŠKA
    2. Gediminas ŠIBONIS
    3. Egidijus ŠIMATONIS
    4. Daina VANAGAITĖ-BELŽAKIENĖ 

 

Keramikų grupė 

Sekcijos pirmininkė – Kristinos Ancutaitė

    1. Kristina ALŠAUSKIENĖ
    2. Anastazija ANDRIUŠKEVIČIENĖ
    3. Kristina ANCUTAITĖ
    4. Neringa ARULIENĖ
    5. Darius BARČAS
    6. Aldona VIŠINSKIENĖ
    7. Ieva BERTAŠIŪTĖ-GROSBAHA
    8. Gražina BYLIENĖ
    9. Ala ČERVONIKOVA
    10. Daina DAUKŠIENĖ
    11. Konstancija DZIMIDAVIČIENĖ
    12. Georgij FIRSUNIN
    13. Renė GABDANKIENĖ
    14. Vitalis GRIGAS
    15. Raminta IVOŠKIENĖ
    16. Nomeda JAKŪNIENĖ
    17. Eugenijus JANKAUSKAS
    18. Andrius JANULAITIS
    19.  Hilbertas JATKEVIČIUS
    20. Ilona JUNEVIČIENĖ
    21.  Rima JURELIENĖ
    22.  Ramutė JURŠIENĖ
    23. Irmantas KAZLAUSKAS
    24. Aldona KETURAKIENĖ
    25. Vilija KINDERAVIČIŪTĖ
    26. Daiva KOJELYTĖ-MAROW
    27. Akvilina KRIPAITYTĖ 
    28. Nijolė KUGINIENĖ
    29. Loreta KVIETKAUSKIENĖ
    30. Virginija LAUŽADIENĖ
    31. Elzbieta LENGVINAITĖ
    32. Rūta LISAUSKIENĖ
    33. Laima MAČIULAITYTĖ
    34.  Romas MEKIŠA
    35. Izabelė NILSSON
    36. Vytė Marija NOREIKIENĖ
    37.  Albertas OLŠAUSKAS
    38. Lilija OLŠAUSKIENĖ
    39. Kristina PAULAUSKAITĖ-RAMONAITIENĖ
    40. Dormantė PENKINSKI
    41. Giedrė PETKEVIČIŪTĖ
    42.  Elvyra Teresė PETRAITIENĖ
    43.  Skirmantas PETRAITIS
    44.   Irena PETRAVIČIENĖ
    45. Audronė PIKTURNIENĖ
    46. Artūras POČIUIPA
    47. Brigita PRANCKEVIČIŪTĖ-FIRSUNINA
    48.  Birutė PURLIENĖ
    49. Ariana RAČKAUSKIENĖ
    50. Julius RAKEVIČIUS
    51.   Daiva RAMOŠKAITĖ
    52. Remigijus SEDEREVIČIUS
    53. Audronė SKARBALIŪTĖ
    54. Eglė STEPONAVIČĖ
    55. Eglė Česonytė-STRAIGIENĖ
    56. Gražina STUNGURIENĖ
    57. Viktorija ŠIMKUVIENĖ
    58. Irena Genė ŠLANČIAUSKIENĖ
    59. Gintaras ŠPOKAS
    60. Virginija UŽUSENYTĖ
    61. Gražina VANAGIENĖ
    62. Vaidilutė VASILIAUSKIENĖ

 

Stiklo ir monumentalistų sekcija

Sekcijos pirmininkė VALDA VERIKAITĖ

1. Audronė ANDRULEVIČIENĖ
2. Viktorija ANSKAITIENĖ
3. Irina PELECKIENĖ
4. Arūnas DAUGĖLA
5. Sigita GRABLIAUSKAITĖ
6. Valmantas GUTAUSKAS
7. Jaunius Erikas KAUBRYS
8. Julija POCIŪTĖ
9. Daina RIMKEVIČIENĖ
10. Artūras RIMKEVIČIUS
11. Kamilė STANEVIČIŪTĖ
12. Gintarė STAŠAITYTĖ
13. Valda VERIKAITĖ
14. Eglė ŽURAMSKIENĖ

Monumentalistai

  1. Justina Agota DOBKEVIČIENĖ
  2. Audronė MICKUTĖ
  3.  Ieva VORONECKYTĖ
  4. Skirmantė ŽEMAITYTĖ

 

Tapytojų sekcija 

Sekcijos pirmininkė Elena Brazdžiūnienė

  1. Leonid ALEKSEIKO
  2. Gabrielė ALEKSĖ
  3. Antanas ANDZIULIS
  4. Aušra ANDZIULYTĖ 
  5. Elena  BRAZDŽIŪNIENĖ 
  6. Naglis Rytis BALTUŠNIKAS
  7. Ausma BANKAUSKAITĖ
  8. Indrė BARONĖ 
  9. Arvydas BRAZDŽIŪNAS (Dusė)
  10. Rebeka BRUDER
  11. Judita BUDRIŪNAITĖ
  12. Alvydas BULAKA
  13. Janina CELIEŠIENĖ
  14. Kristina ČIVILYTĖ
  15. Laima DRAZDAUSKAITĖ
  16. Milda GAILIŪTĖ
  17. Tomas GEČIAUSKAS
  18. Jovita GLEMŽAITĖ- MATŪZIENĖ
  19. Pranas GRIUŠYS
  20. Židrija JANUŠAITĖ
  21. Agnė JONKUTĖ
  22. Violeta JUODZEVIČIENĖ
  23. Linas JURČIUKONIS
  24. Aistė JUŠKEVIČIŪTĖ
  25. Rolandas KARALIUS
  26. Virginijus KAŠINSKAS
  27. Algirdas KYZIKAS
  28. Jūratė KLUONĖ 
  29. Eugenijus KOLMOGORCEVAS
  30. Miglė KOSINSKAITĖ
  31. Stanislava  Milda KULIKAUSKIENĖ
  32. Vytautas LAUKYS
  33. Agnė LIŠKAUSKIENĖ
  34. Raimundas MAJAUSKAS
  35. Donara MANUKIAN
  36. Eimutis MARKŪNAS
  37. Arvydas MARTINAITIS
  38. Gintarė MASKALIŪNIENĖ 
  39.  Antanas OBCARSKAS
  40.  Avydas PALEVIČIUS
  41. Saulius PALIUKAS
  42. Gintaras PANKEVIČIUS
  43. Mindaugas PAULIUKAS 
  44. Audronė PETRAŠIŪNAITĖ
  45. Rimantas PLUNGĖ
  46. Jūratė PREIKŠIENĖ 
  47. Mindaugas PRIDOTKAS
  48.   Darius RAKAUSKAS  
  49. Povilas RAMANAUSKAS 
  50. Sonata RIEPŠAITĖ
  51. Lolita RŪGYTĖ
  52. Bronius RUTKAUSKAS 
  53. Rūtilis Algirdas SLAVĖNAS
  54. Rosanda SORAKAITĖ -RAMANAUSKIENĖ
  55.  Tomas STANAITIS
  56. Simona STATKEVIČIENĖ 
  57. Ramunė STAŠKEVIČIŪTĖ 
  58. Albinas ŠIUPINSKAS
  59. Milda VALENTIENĖ 
  60. Alonas ŠTELMANAS 
  61. Daiva TANKEVIČIENĖ 
  62. Audronė UNIKAUSKIENĖ
  63. Gintautas VAIČYS
  64. Nerius VAITKUS
  65. Aušra VAITKŪNIENĖ
  66. Jovita VARKULEVIČIENĖ
  67. Valentinas VARNAS
  68. Alma VEIVERYTĖ
  69.  Eglė VELANIŠKYTĖ
  70. Giedrius ZAURA
  71. Gintaras ZUBRYS
  72.  Arvydas ŽALPYS

 

Scenografijos sekcija

Sekcijos pirmininkė Elena Brazdžiūnienė

  1. Algimantas LAPIENIS
  2. Janina MALINAUSKAITĖ

Tarpdisciplininių menų sekcija

Sekcijos pirmininkė Elena Brazdžiūnienė

  1. Aleksas ANDRIUŠKEVIČIUS 
  2. Dagnė GUMBREVIČIŪTĖ
  3. Česlovas LUKENSKAS
  4.  Darius PETRULIS
  5. Roma SERAPINAITĖ
  6. Loreta STANKUTĖ
  7.  Karolis VAIVADA

Neasocijuoti nariai  

Sekcijos pirmininkė Elena Brazdžiūnienė

  1. Patricija Czaputa-Gilytė
  2.  Gvidas LATAKAS

Akvarelės sekcija

Sekcijos pirmininkės – Violeta Židonytė

  1. Osvaldas JABLONSKIS 
  2. Benjaminas JENČIUS
  3.  Rita KIŠONIENĖ
  4. Vytautas LAGUNAVIČIUS   
  5. Valerija MEDELINSKIENĖ
  6. Genovaitė MOTIEJŪNIENĖ
  7. Eugenijus NALEVAIKA
  8. Eglė PETRAITYTĖ-TALALIENĖ
  9. Justinas PRAKAPAS
  10. Bangutis PRAPUOLENIS
  11. Marija RASTENIENĖ
  12. Rimantė Pranciška ROPYTĖ
  13. Daiva ŠLAJIENĖ
  14. Elma ŠTURMAITĖ
  15. Vidmantas VALENTAS 
  16. Violeta ŽIDONYTĖ

 

Odos, metalo ir juvelyrikos sekcija

Sekcijos pirmininkė Lolita Grabauskienė

Oda

  1. Gražina ALEKNAVIČIŪTĖ-KUPREVIČIENĖ
  2. Jūratė ARMONAVIČIŪTĖ
  3. Danutė GAJAUSKIENĖ
  4. Lolita GRABAUSKIENĖ
  5. Virginija LIGEIKIENĖ
  6. Rasa MAČIULIENĖ
  7. Relita MIELĖ
  8. Algimantas ŠLAPIKAS
  9. Ramutė TOLIUŠYTĖ

Metalas ir juvelyrika 

  1. Leonas Vytautas GLINSKIS
  2. Nijolė JOVARIENĖ
  3. Regina RINKEVIČIENĖ

 

Skulptorių sekcija

Sekcijos pirmininkas Mindaugas Jurėnas

  1. Petras AMANKAVIČIUS
  2. Robertas ANTINIS
  3. Artūras BURNEIKA 
  4. Gintaris Juozas ČESIŪNAS       
  5. Sigita DACKEVIČIŪTĖ
  6. Donatas DOVIDAVIČIUS
  7. Mindaugas JURĖNAS
  8. Gintaras KAMARAUSKAS
  9. Augustinas KLUODA
  10. Saulius KUIZINAS
  11. Kęstutis LANAUSKAS
  12. Domas Mykolas MALINAUSKAS
  13. Martynas MARTIŠIUS
  14. Vytautas NARUTIS
  15. Gediminas PAŠVENSKAS
  16. Evaldas PAUZA
  17. Marijus PETRAUSKAS
  18. Danielius SODEIKA
  19. Kazimieras Sigitas STRAIGIS
  20. Simas ŠIDLAUSKAS 
  21. Lukas ŠIUPŠINSKAS 
  22. Algimantas ŠLAPIKAS
  23. Juozas ŠLIVINSKAS
  24. Vytautas UMBRASAS
  25. Alfonsas VAURA
  26. Virginija VENCKŪNIENĖ
  27. Tadas Vosylius
  28. Tomas VOSYLIUS
  29. Artūras ŽILINSKAS
  30. Stasys ŽIRGULIS 

 

Tekstilės sekcija

Sekcijos pirmininkė Jolanta Šmidtienė

  1. Gaila AKELIENĖ
  2. Raminta BALTRUŠYTĖ 
  3. Liucija BANAITIENĖ
  4. Henrika BARTKUTĖ
  5. Veronika DABKIENĖ
  6. Zinaida Irutė DARGIENĖ
  7. Lina DRIŽIŪTĖ-MALINAUSKIENĖ 
  8. Bronislava Milda DULKYTĖ
  9. Vita GELŪNIENĖ
  10. Bronė Sofija GIDEIKAITĖ
  11. Elona GUTAUSKAITĖ-ŠUSTAREVIENĖ
  12. Eglė JESULAITYTĖ
  13. Lina JONIKĖ 
  14. Greta KARDIŠIŪTĖ
  15. Bronislava Ina KAZIUKAITYTĖ
  16. Virginija KIRVELIENĖ
  17. Milda Ona KUČINSKIENĖ
  18. Inga LIKŠAITĖ 
  19. Giedrė LUCKUTĖ
  20. Ligita MARCINKEVIČIŪTĖ
  21. Gražina MARTINKEVIČIŪTĖ
  22. Zita MATEIČA
  23. Rasma NOREIKYTĖ
  24. Jūratė PETRUŠKEVIČIENĖ
  25. Irena PILIUTYTĖ 
  26. Birutė SARAPIENĖ
  27. Genovaitė SASNAUSKIENĖ
  28. Danutė Marija SELMISTRAITIENĖ
  29. Marijona SINKEVIČIENĖ
  30. Erika STELMOKIENĖ
  31. Genovaitė Ona SURGAILIENĖ
  32. Jolanta ŠMIDTIENĖ
  33. Loreta ŠVAIKAUSKIENĖ
  34. Aldona Ona TAMOŠAITYTĖ
  35. Danutė VALENTAITĖ
  36. Almyra WEIGEL 
  37. Daiva ZUBRIENĖ 
  38.  Monika ŽALTAUSKAITĖ GRAŠIENĖ

 

Garbės narys

Goran OHLDIECK

Lietuvos dailininkų sąjungos istorija

Sekcijos

Partneriai ir rėmėjai

Skip to content