PARODA Nr. 1  

LDS KS galerija, Drobės g. 62 (patalpa 308), Kaunas

Mes, Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyrius, 2022-uosius metus pradedame istoriniu žingsniu – perkeliame savo būstinę į Drobės g. 62. Senamiestyje gyvenę 32 metus (1989–2021), kuriame naują galeriją. Galerijos atsiradimas yra išskirtinis įvykis ne tik LDS Kauno skyriaus, bet ir Kauno meniniame gyvenime. Pagalvokime apie mūsų visų pirmąją parodą, kuri svarbi ir kaip sąjungos, ir kaip jūsų indėlio joje reprezentacija, kaip naujo LDS KS istorinio etapo pradžia.

Todėl: bendram mūsų VISŲ žingsniui į naują etapą ir naują galeriją sugalvojome formatą, kuris tiktų VISŲ narių pristatymui.

Parodos idėja:
Visuomenei pirmą kartą prisistatome visi 317 LDS Kauno skyriaus narių: pasirodome vieningi kaip stiprus kūrybinis-organizacinis vienetas ir įdomūs kiekvienas atskirai!

Kiekvieno iš Jūsų laukia parengtas A4 formato lapas su Jūsų vardu ir pavarde (pavyzdys prisegtas). Lapas yra Jūsų saviraiškos erdvė, kuriame tikimės Jūsų meninio prisistatymo, savi- identifikacijos, pasisakymo. Galite išreikšti save piešiniu, tapyba, tekstu ar kita Jums priimtina forma.

Turinys: kas, koks, kada… etc.  Jūs esate – menininkas, asmuo, pilietis, LDS narys ir t. t. Kalbėkite apie save būtuoju, esamuoju ar būsimuoju laiku… Nuoširdžiai, šmaikščiai, gražiai, lakoniškai, ironiškai, t.t. – pristatykite save kaip norite. Tokiu būdu vėl susipažinsime, prisiminsime mums svarbius dalykus, kalbėsime apie kūrybą. Baltas lapas ir jo užpildymas – tai minimalus iššūkis bet kuriam iš Jūsų, gerb. Dailininke!

PRISISTATOME, PAŽINDINAMĖS, REFLEKTUOJAME, KOMENTUOJAME!

1989–2021 m. laikotarpiu mirę nariai bus pristatomi standartiniuose kitos spalvos lapuose.

Savo reprezentacijai laiko neskyręs narys bus pristatomas parodoje tuščiu standartinio pavyzdžio lapu. Po parodos visi kūriniai / lapai nuguls į meninę archyvinę knygą – atminčiai, ateičiai.

Dalyvavimo sąlygos:

Kiekvienam nariui parengtas A4 formato lapas su vardu ir pavarde laukia senuoju LDS KS būstinės adresu – Rotušės a. 26 nuo gruodžio 29 dienos.

Iškilus problemoms pačiam pasiimti savąjį lapą, prašome susisiekti tel. (8 37) 205622 arba mob. tel.+370 680 54229 su referente Dalia Draugeliene – ieškosime būdų, kaip Jums pristatyti lapą.

Lapą su Jūsų sukurta menine reprezentacija prašome pristatyti tuo pačiu adresu iki 2022 m. sausio 15 d.

Svarbu!

Jums skirtas lapas yra atitinkamo storio ir gramatūros – būtent tokio reikia eksponavimui, todėl nekeiskite jo savuoju lapu.

Lapas bus eksponuojamas vertikaliame formate.

Kūrybiškai eksperimentuojant jums skirto lapo 100 % sunaikinti negalima.

P.S.: parodos veikimo metu savo lapą bus galima pildyti – galerijoje bus stalas su kūrybiniais reikmenimis, čia Jus visada pakonsultuos parodą prižiūrintis darbuotojas.

Parodos vieta ir laikas: LDS KS galerija, Drobės g. 62 (patalpa 308), Kaunas

Atidarymas planuojamas 2022 m. sausio 20 d.

Parodą kuruoja: Violeta Jocienė (+370 656 45905), Ignas Kazakevičius  (+370 612 42131)

Parodą koordinuoja: Dalia Draugelienė (+370 680 54229)

Pagarbiai  LDS KS taryba

Skip to content